Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83714
Stary 30.07.2018, 22:09
GBO napisał(a):Wyświetl post
Zabawne jest pisanie: podpiszmy tego albo tamtego, kogoś z pierwszej ligi...
Ale o co Ci chodzi? Bo narzekasz na wąską kadrę (wcale nie jest wąska) i na pomysły, aby wydawać pieniądze jednocześnie.

Jeżeli do mnie pijesz: ja wyraźnie napisałem, że jeżeli sprzedamy zawodników, których nie mamy kim zastąpić, to zastąpmy ich kimś najtańszym jak się da. A najlepiej nikim. Bo mamy długi.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując