GBO napisał(a):

|
Zabawne jest pisanie: podpiszmy tego albo tamtego, kogoś z pierwszej ligi...
|
Ale o co Ci chodzi? Bo narzekasz na wąską kadrę (wcale nie jest wąska) i na pomysły, aby wydawać pieniądze jednocześnie.
Jeżeli do mnie pijesz: ja wyraźnie napisałem, że jeżeli sprzedamy zawodników, których nie mamy kim zastąpić, to zastąpmy ich kimś najtańszym jak się da. A najlepiej nikim. Bo mamy długi.