Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Olo
Junior Member
Od: 03.2017
Offline
#
5062
30.07.2018, 22:07
szczerz, kupilem koszulkę ponieważ mi się podoba wzór. jeżeli chodzi o materiał to kojarzy mi się to z koszulkami z dzieciństwa z tzw. placu coś ala poliester? no i na pewno dziwna sprawa jest z tym że nie mamy umowy bezpośredniej...
Olo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Olo
Znajdź inne posty napisane przez Olo