Arked napisał(a):

|
A jak będzie płacone ale nie będzie formy na bieganie to nie będzie biegane. Nie ma tak prostych korelacji. To jest sport i zmiennych wpływających na wyniki jest bardzo dużo. Motywacja i cechy wolicjonalne to tylko mała część równania.
|
w ekstraklasie zdecydowanie największa
a co do formy to masz racje, aczkolwiek tak jak napisałem , nie uważam aby te 2 mecze były rozegrane w takim tempie żebyśmy mieli to jakoś odpokutować w dalszej części sezonu