Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83710
Stary 30.07.2018, 20:57
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Juz mialo byc ponuro bez Lloncha, Veleza, Cuesty, Carlitosa, Gonzaleza... damy rade i bez nich.
Poczekaj do pierwszych kartek i kontuzji ( odpukać ) wtedy pogadamy.

Pozbywamy się ostatniego technicznego zawodnika. Sprzedajmy Arsenica i nie mamy żadnego obrońcy na zmianę. Sprzedajmy Bashe i nie mamy żadnego defensywnego pomocnika ( nawet nie na zmianę po prostu nie mamy ).

Zabawne jest pisanie: podpiszmy tego albo tamtego, kogoś z pierwszej ligi...

Po pierwsze to wszyscy się pchają żeby grać w niewypłacalnym klubie, który jest na krawędzi bankructwa, i z którego ucieka kto może.
Po drugie ciekawe jak do tematu podpisania nowych zawodników podchodzą wierzyciele. Prosimy o nowe ugody bo nie ma pieniędzy na spłatę długów, ale na nowych zawodników mamy.
Odpowiedz cytując