wiesniak842 napisał(a):

|
Juz mialo byc ponuro bez Lloncha, Veleza, Cuesty, Carlitosa, Gonzaleza... damy rade i bez nich.
|
Poczekaj do pierwszych kartek i kontuzji ( odpukać ) wtedy pogadamy.
Pozbywamy się ostatniego technicznego zawodnika. Sprzedajmy Arsenica i nie mamy żadnego obrońcy na zmianę. Sprzedajmy Bashe i nie mamy żadnego defensywnego pomocnika ( nawet nie na zmianę po prostu nie mamy ).
Zabawne jest pisanie: podpiszmy tego albo tamtego, kogoś z pierwszej ligi...
Po pierwsze to wszyscy się pchają żeby grać w niewypłacalnym klubie, który jest na krawędzi bankructwa, i z którego ucieka kto może.
Po drugie ciekawe jak do tematu podpisania nowych zawodników podchodzą wierzyciele. Prosimy o nowe ugody bo nie ma pieniędzy na spłatę długów, ale na nowych zawodników mamy.