Awe napisał(a):

|
Wg Kiewicza dostaliśmy 1.5 mln E za Carlitosa, a Rafa Lopez był w Krakowie. Także to jest kolejny bzduropisacz
|
Ehhh to już się raz na jakiś czas ktoś pomyli i już jest bajkopisarzem? To samo z Janekx'em89 (co pomylił się przy Stechercie). W takim razie
ZWE też ma złe info bo w tamtym okienku transferowym jak był transfer Palcicia też się pomylił bo pisał o skrzydłowym i bocznym obrońcy i podawał nawet inicjały, a potem okazały się złe jednego.
Nie miałeś nigdy sytuacji w życiu gdy byłeś czegoś pewien na 100%, a np. za godzinę sytuacja zmieniała się o 180 stopni bo coś się wydarzyło niespodziewanego czego nie uwzględniłeś?
PS: A Lopes czasem nie przyleciał do Krakowa i wtedy z niego zrezygnowano?