Po co nam Gol na zapewne wysokim kontrakcie jak na nasze warunki finansowe

?
Po co nam Wolski jeżeli na jego pozycje mamy 3 bądź 4 zawodników

?
Sprzedajmy Imaza póki coś możemy za niego dostać bo on bez Carlitosa to będzie większość sytuacji marnował niż zdobywał gole.
Jeżeli naszym celem jest utrzymanie w lidze to powinni śmiało odpalić Imaza i powinniśmy grać tym co mamy. Dwa pierwsze mecze pokazały, że nasz skład coś potrafi, a Imaz w tych meczach nie pokazał niczego poza zmarnowaniem kilku setek...