Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83707
Stary 30.07.2018, 20:42
Po co nam Gol na zapewne wysokim kontrakcie jak na nasze warunki finansowe?


Po co nam Wolski jeżeli na jego pozycje mamy 3 bądź 4 zawodników?



Sprzedajmy Imaza póki coś możemy za niego dostać bo on bez Carlitosa to będzie większość sytuacji marnował niż zdobywał gole.


Jeżeli naszym celem jest utrzymanie w lidze to powinni śmiało odpalić Imaza i powinniśmy grać tym co mamy. Dwa pierwsze mecze pokazały, że nasz skład coś potrafi, a Imaz w tych meczach nie pokazał niczego poza zmarnowaniem kilku setek...
Odpowiedz cytując