Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8658
Stary 30.07.2018, 20:28
Bedzie nowy właściciel to będzie fajnie, nie to to będzie trzeba spiąć dupska i pokazać w tej chwili że mimo przeciwności losu jesteśmy z klubem i nie damy mu upaść.


każda informacja co do nowego inwestora nakręca spiralę ale patrząc optymistycznie na sytuację w klubie i wokół niego to nie ma co narazie myśleć o zastrzyku gotówki i 40 milionach euro od niemieckiego udziałowca
Odpowiedz cytując