Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83703
Stary 30.07.2018, 19:18
Tak, oczywiście - wszystko zależy od samopoczucia. Sam zainteresowany na pewno wiedziałby najlepiej, jaką decyzję podjąć, bo kontraktem nikt go tu nie będzie kusił.

wiertar napisał(a):Wyświetl post
A może wrócimy do tematu Gola w Wisle
Gdyby Basha odszedł za gotówkę, a Gol nie chciał nic za podpis i do tego niewysoki kontrakt - to tak. Ale zapewne chciałby, zwłaszcza, że przyzwyczajony jest do stawek rosyjskich. Także przewiduję, że nas na niego nie stać.

Myślę, że mniejsze wymagania niż Gol mogą mieć zawodnicy w 1. lidze polskiej, może tam się komuś przyzwoitemu na środek pomocy skończył kontrakt?

Przypominam, kibice zbierają pieniądze na funkcjonowanie klubu. Nie stać nas na ludzi, którzy chcieliby tu sobie za dobre pieniądze przeżyć drugą młodość.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując