Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1920
Stary 30.07.2018, 17:38
Miedź jest bardzo doświadczoną drużyną, układaną dosyć długo i w miarę mądrze. Moim zdaniem zagoszczą w Ekstraklasie na stałe.

Pożegnamy raczej Sosnowiec. A kogo drugiego? Ciężko w tym momencie jest mi wskazać drugiego kandydata.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując