|
Miedź jest bardzo doświadczoną drużyną, układaną dosyć długo i w miarę mądrze. Moim zdaniem zagoszczą w Ekstraklasie na stałe.
Pożegnamy raczej Sosnowiec. A kogo drugiego? Ciężko w tym momencie jest mi wskazać drugiego kandydata.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|