funkykoval napisał(a):

|
Bieg mnie interesuje a te oszczędności życia to wielkie ?
|
to może szczegóły biegu ustalicie już na privie?

Mamy następnego który tęskni za rodziną (w sumie nic zaskakującego).
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ziny,13376889/
Niech znajdzie łosia, który da za niego z pół bańki euro (marzenie) i adios.