Przy jego dorobku strzeleckim, gdzie Legnicy strzelił bramkę po ~rocznej przerwie (chociaż wiadomo jakiego konkurenta miał do składu i oglądanie meczów z perspektywy ławki było całkowicie uzasadnione), raczej nigdzie nie dostanie dobrego kontraktu. Niech gra i pokaże, że jest coś wart, jak zejdzie z oczekiwań finansowych to kto wie, może warto byłoby go podpisać na umowie 1+1, żeby mu nie zabrakło motywacji
