Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83667
Stary 30.07.2018, 15:24
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Jak nie będzie Ondraszka to trzeba będzie ogrywać młodych.
Potrzebujemy około 40 punktów by się utrzymać. A niestety priorytetem numer jeden jest finansowe przetrwanie.
Jak się znajdzie sponsor/bogaty udziałowiec to można zacząć szukać kolejnego Carlitosa.
Lepiej zakończyć sezon na 14 miejscu niż zaczynać od 4 ligi.

Swoją droga to przydałby się ktoś z wizją do poprawienia kibicowania. Tym można też ludzi ściągnąć na stadion. Ale trzeba doping prowadzić dobrze.
Jak nie będzie Ondraszka to zejdziemy z najwyższego kontraktu w klubie. Na pewno wtedy kogoś ściągniemy. Byłoby to najlepsze rozwiązanie dla klubu i zawodnika, ale żeby tak się stało musi strzelić sporo więcej bramek. Powody do optymizmu są, dwa pierwsze mecze miał bardzo dobre. Oby tak dalej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując