pepe72 napisał(a):

Jak nie będzie Ondraszka to trzeba będzie ogrywać młodych.
Potrzebujemy około 40 punktów by się utrzymać. A niestety priorytetem numer jeden jest finansowe przetrwanie.
Jak się znajdzie sponsor/bogaty udziałowiec to można zacząć szukać kolejnego Carlitosa.
Lepiej zakończyć sezon na 14 miejscu niż zaczynać od 4 ligi.
Swoją droga to przydałby się ktoś z wizją do poprawienia kibicowania. Tym można też ludzi ściągnąć na stadion. Ale trzeba doping prowadzić dobrze.
|
Jak nie będzie Ondraszka to zejdziemy z najwyższego kontraktu w klubie. Na pewno wtedy kogoś ściągniemy. Byłoby to najlepsze rozwiązanie dla klubu i zawodnika, ale żeby tak się stało musi strzelić sporo więcej bramek. Powody do optymizmu są, dwa pierwsze mecze miał bardzo dobre. Oby tak dalej.