Nie, Korczyk cały czas był piłkarzem Wisły i nadal nim jest. Dotychczasowa umowa nie została rozwiązana, cały czas obowiązuje go ten sam kontrakt z Wisłą który obowiązywał go dotychczas, teraz miałby dostać nowy.
I tu jest haczyk. Wystarczy z mojej strony.