Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83665
Stary 30.07.2018, 11:38
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
ale Sebak ma rację, Korczyk NIE BYŁ JUŻ piłkarzem Wisły teraz ma być nim ponownie
i tu haczyk
Nie, Korczyk cały czas był piłkarzem Wisły i nadal nim jest. Dotychczasowa umowa nie została rozwiązana, cały czas obowiązuje go ten sam kontrakt z Wisłą który obowiązywał go dotychczas, teraz miałby dostać nowy.

I tu jest haczyk. Wystarczy z mojej strony.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując