Sebak napisał(a):

Sebak napisał(a):

|
Jak mówię, że odszedł to znaczy, że odszedł.
|
Sebak napisał(a):

|
Widać po Twoim stażu na forum, że niewielu ludzi znasz, ale nie zamierzam Ci się tłumaczyć. Korczyk nie jest już piłkarzem Wisły i tyle w temacie.
|
No i co chłopcze, informatorze o długim stażu?
https://twitter.com/a_delimat/status...371044864?s=19
Cytat:
|
Transfer Damiana Korczyka do Pogoni Szczecin nieaktualny. Wszystko było już praktycznie dograne, Korczyk i Bentkowski byli z Pogonią na zgrupowaniu, ale sytuacja się zmieniła. Na ten moment Damian Korczyk jest bliski podpisania kontraktu z Wisłą.
|
Dalej chcesz coś udowodnić? Już się nie ośmieszaj więcej.