Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83663
Stary 30.07.2018, 11:32
Sebak napisał(a):Wyświetl post
Tak, odszedł.
Sebak napisał(a):Wyświetl post
Jak mówię, że odszedł to znaczy, że odszedł.
Sebak napisał(a):Wyświetl post
Widać po Twoim stażu na forum, że niewielu ludzi znasz, ale nie zamierzam Ci się tłumaczyć. Korczyk nie jest już piłkarzem Wisły i tyle w temacie.
No i co chłopcze, informatorze o długim stażu?

https://twitter.com/a_delimat/status...371044864?s=19

Cytat:
Transfer Damiana Korczyka do Pogoni Szczecin nieaktualny. Wszystko było już praktycznie dograne, Korczyk i Bentkowski byli z Pogonią na zgrupowaniu, ale sytuacja się zmieniła. Na ten moment Damian Korczyk jest bliski podpisania kontraktu z Wisłą.
Dalej chcesz coś udowodnić? Już się nie ośmieszaj więcej.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 30.07.2018 o godz. 11:34.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując