Arked napisał(a):

|
Śmiejesz się z Ukraińców ale oni przynajmniej potencjalnie mają gest i rozmach w inwestowaniu w piłkę w przeciwieństwie do wszystkich polskich dobrodziejów jakich "szaleństwa" mogliśmy podziwiać w ostatnich 20 latach w Ekstraklasie.
|
No cóż, zawsze można wpaść z deszczu pod rynnę. Wystarczy przypomnieć sprawę Dnipro i jej byłego władcę Ihora Kołomyjskiego. Jeden z głównych oligarchów Ukrainy, a jak to się skończyło? Te gesty i rozmachy to my dobrze znamy u wschodniaków. Zresztą mentalnie u nas takich też "mnogo"
