|
Śmiejesz się z Ukraińców ale oni przynajmniej potencjalnie mają gest i rozmach w inwestowaniu w piłkę w przeciwieństwie do wszystkich polskich dobrodziejów jakich "szaleństwa" mogliśmy podziwiać w ostatnich 20 latach w Ekstraklasie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|