Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8651
Stary 30.07.2018, 09:51
Śmiejesz się z Ukraińców ale oni przynajmniej potencjalnie mają gest i rozmach w inwestowaniu w piłkę w przeciwieństwie do wszystkich polskich dobrodziejów jakich "szaleństwa" mogliśmy podziwiać w ostatnich 20 latach w Ekstraklasie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując