brylant17 napisał(a):

Cracovia dalej walczy o mistrzostwo ?
|
Idioci nastukali 50 stron na forum że Wisła spadnie i zniknie z mapy Krakowa więc karma wraca i może w końcu los ich dopadnie i za te wszystkie kupione / sprzedane mecze i za wygląd spuści ze dwie klasy w dół.