Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29128
Stary 30.07.2018, 08:33
Nic nie wywalczysz.

Ja w tym roku byłem pierwszy raz z Biura P. i być może ostatni. Nie to że narzekam na cokolwiek ale jest to dużo droższa przyjemność niż na własną rękę tylko po prostu kompletnie nie miałem czasu zająć się szukaniem czegokolwiek samemu.

A 'propos lotów - też przyleciałem późnym popołudniem i wyleciałem po śniadaniu - liczy się ilość noclegów - z czegoś te biura muszą żyć
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując