Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 29.07.2018, 23:54
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Bez jaj. Legię w Warszawie zabiliśmy właśnie pressingiem.
A stojanow mógł wynikać z wielu rzeczy, m.in. z braku wypłat.
nieprawda.

Sam dawno faktycznie nie widziałem tak mocnego pressingu Wisły wysoko pod polem karnym rywala. Na tą lige to jest klucz do dobrych wyników.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując