pepe72 napisał(a):

Bez jaj. Legię w Warszawie zabiliśmy właśnie pressingiem.
A stojanow mógł wynikać z wielu rzeczy, m.in. z braku wypłat.
|
nieprawda.
Sam dawno faktycznie nie widziałem tak mocnego pressingu Wisły wysoko pod polem karnym rywala. Na tą lige to jest klucz do dobrych wyników.