Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83661
Stary 29.07.2018, 23:19
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ten tekst jest prawdą TYLKO , przy założeniu że będzie Ondrasek
temu jak wiemy za kilka miesięcy wygasa kontrakt
Jak nie będzie Ondraszka to trzeba będzie ogrywać młodych.
Potrzebujemy około 40 punktów by się utrzymać. A niestety priorytetem numer jeden jest finansowe przetrwanie.
Jak się znajdzie sponsor/bogaty udziałowiec to można zacząć szukać kolejnego Carlitosa.
Lepiej zakończyć sezon na 14 miejscu niż zaczynać od 4 ligi.

Swoją droga to przydałby się ktoś z wizją do poprawienia kibicowania. Tym można też ludzi ściągnąć na stadion. Ale trzeba doping prowadzić dobrze.
Odpowiedz cytując