|
Oj z tym mistrzem to nie byłbym za bardzo pewny, bo Legia msirzostwo zdobywała bardziej słabością rywali (Piast, Jagiellonia, Kuchenkorz) niż własną siłą.... w tym sezonie kuchenkorz wzmocnił sie ofensywnie i może tak łatwo nie odpuścić Legii... w tym sezonie mistrzem Legia nie będzie....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|