Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8634
Stary 29.07.2018, 18:28
To byłby świetny fortel. Taki potencjalny zainteresowany przedsiębiorca mógłby nawet zwrócić się do red. Jadczaka: Panie Szymonie, proszę mi o tym napisać coś więcej. Biedak tak by się zakręcił, że nie zauważyłby tego prawdziwego nabywcy : )

Ale myślę, że takie maile i kampania antykibicowska/antywiślacka mogą być skuteczne dla kogoś z zagranicy, na osobie z małopolski nie zrobi to większego wrażenia, bo lepiej się orientuje.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując