Wisłę czekają zmiany właścicielskie?
Cytat:
Według doniesień "Gazety Krakowskiej" - piątkowe spotkanie rozgrywek Ekstraklasy, w którym Wisła Kraków podejmowała Miedź Legnica, z wysokości trybun oglądać miał nowy potencjalny współwłaściciel piłkarskiej spółki akcyjnej.
Biznesmen ten funkcjonować ma w branży energetycznej i według "Gazety Krakowskiej" miałby być zainteresowany przejęciem części akcji Wisły Kraków. Sprawa ma być jednak dopiero na wstępnym etapie negocjacji.
Przypomnijmy, że od sierpnia 2016 roku stuprocentowym udziałowcem piłkarskiej spółki akcyjnej jest Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków.
Źródło: Gazeta Krakowska
|
Maciek17 byłeś pierwszy