@KamillKania "Po meczu Wisła - Miedź odbyło się spotkanie, na którym część władz klubu namawiała jednego z małopolskich przedsiębiorców na zakup pakietu akcji. Z jego strony nie padła jeszcze żadna odpowiedź #WeszloFM #TSW"
Źródło:
https://twitter.com/KamillKania/stat...95342225453057