|
Niestety ale sytuacja z Lopesem,pokazuje,że mimo odejścia Dukata,nadal popełniane są szkolne błędy.Skoro wszystko ustalili i zaprosili go na testy/podpisanie kontraktu,to znaczy,że są pieniądze na kontrakt,a zdanie zmienili najjprawdopodobniej po bramce Ondraska .Tylko,że nie biorą pod uwagę,że Ondrasek nie gwarantuje większej ilości bramek.Przyjdzie seria kilku meczów bez bramki,ewentualnie kontuzja,i zostajemy z Kolarem.Pomijając kwestie sportowe,sytuacja ta nie wpłynie dobrze na nasz (już powanie nadszarpnięty) wizerunek.Dojdzie do sytuacji jak ze stadionem,tu musimy płacić przed meczem ,bo nam nie ufaja,a potencjalni piłkarze będa chcieli z góry zaliczek na pokrycie przylotu i pobytu,bo będa bali się,że zrobimy ich w konia tak jak Lopesa.
|