Temat
:
[III KOLEJKA] Jagiellonia Białystok - WISŁA Kraków, 5 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
maaarcin
Moderator
Od: 11.2002
Offline
#
1
29.07.2018, 09:48. [III KOLEJKA] Jagiellonia Białystok - WISŁA Kraków, 5 sierpnia, godz. 18:00
Przed Wisłą pierwszy wyjazd. Na początek zagramy w Białymstoku.
Przypominam o akcji @ReymonTTa22. Przed dodaniem wpisu w tym temacie kup bilet dla dzieci z domów dziecka!
https://fans4club.com/pl-reymonta
maaarcin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maaarcin
Odwiedź stronę domową użytkownika maaarcin!
Znajdź inne posty napisane przez maaarcin