As napisał(a):

"-Stary powinnismy totalnie uzbierac kase na na terenowke i pojechac przez syberie do Chin.
-Zajebisty pomysl, robimy to!"
|
Skąd ja to znam

Myśle, że lepiej zrobić ostrożne założenia i się później ewentualnie pozytywnie rozczarować. Z drugiej stroy jest też spora grupa osób (w tym też ja), którzy z dużym zainteresowaniem przyglądają się pomysłowi socios i do niego prawdopodobnie pzystąpią po nabraniu bardzie realnych i konkretnych kształtów.