Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83649
Stary 29.07.2018, 07:25
czaro napisał(a):Wyświetl post
O proszę, Trela nawet o tym napisał i ma podobne zdanie do mnie:
http://www.michaltrela.pl/politykatr...wawislykrakow/

Z perspektywy kibica: bardzo ok. napisane. Nie ma tu złośliwości.
ten tekst jest prawdą TYLKO , przy założeniu że będzie Ondrasek

temu jak wiemy za kilka miesięcy wygasa kontrakt
Odpowiedz cytując