Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13254
Stary 29.07.2018, 06:52
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Ja nie rozumiem tego hype'u wokół Nawałki. Przypadkiem zaszliśmy daleko na ME, na MŚ totalny blamaż. Nawałka to w gruncie rzeczy bardzo słaby trener. Nikt poważny zza granic go nie weźmie, nas na niego nie stać, więc jeśli nie pójdzie do Legii to może skończyć już z trenowaniem.

Zasady? W tych czasach? Dajcie spokój. Teraz zasady się nie liczą, liczy się biznes.
Dokladnie. Mistrza i tak zdobedzie bo raczej ciezko by bylo nie zdobyc. Nie wiem czego oni tam sie spodziewaja po Nawalce, w dodatku pewnie za gruba kase.
Odpowiedz cytując