TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

Ja nie rozumiem tego hype'u wokół Nawałki. Przypadkiem zaszliśmy daleko na ME, na MŚ totalny blamaż. Nawałka to w gruncie rzeczy bardzo słaby trener. Nikt poważny zza granic go nie weźmie, nas na niego nie stać, więc jeśli nie pójdzie do Legii to może skończyć już z trenowaniem.
Zasady? W tych czasach? Dajcie spokój. Teraz zasady się nie liczą, liczy się biznes.
|
Niech sobie Nawałka zarobi, to pewnie ostatnia Jego tak intratna posada.