Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13253
Stary 29.07.2018, 06:12
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Ja nie rozumiem tego hype'u wokół Nawałki. Przypadkiem zaszliśmy daleko na ME, na MŚ totalny blamaż. Nawałka to w gruncie rzeczy bardzo słaby trener. Nikt poważny zza granic go nie weźmie, nas na niego nie stać, więc jeśli nie pójdzie do Legii to może skończyć już z trenowaniem.

Zasady? W tych czasach? Dajcie spokój. Teraz zasady się nie liczą, liczy się biznes.
Niech sobie Nawałka zarobi, to pewnie ostatnia Jego tak intratna posada.
Odpowiedz cytując