brylant17 napisał(a):

|
Wątpię aby TVP kupiło prawa po prostu nie stać ich za duży kaliber.NC+ nie wypuści wróbla z garści sypnie takim hajsem,że TVP i CP obsra się z wrażenia.Ewentualnie potem NC+ może odsprzedać TVP prawa....Zastanawia mnie jedno po co CP odsprzedaje NC+ LM ? czyżby kanały C+ w CP? raczej nie....
|
Tak jak piszesz podzielenie się to realna opcja. Co do tego kogo stać, to gdzieniegdzie słyszy się, NC+ cienko przędzie , a TVP ma być od 2019 r. zasilana z budżetu państwa, nawet w kwocie 2 mld złotych, w 2017 jak dobrze wyczytałem wpływy z abonamentów wynosiły ok. 600 mln. Tak więc wpływ wzrośnie prawie 4-krotnie.