Ogryzek napisał(a):

|
Myślę że problemem mogła być kwota przy podpisie a nie same miesięczne zarobki. Tak przypuszczam. Inna sprawa ze zarobki Ondraska nieadekwatne do gry, nawet pamiętając o dobrym ostatnim meczu, blokuję możliwości zatrudnienia innych piłkarzy.
|
Ja bardziej stawiam ,że wierzycielom się ten transfer nie spodobał i się posypało