Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83642
Stary 28.07.2018, 21:16
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Myślę że problemem mogła być kwota przy podpisie a nie same miesięczne zarobki. Tak przypuszczam. Inna sprawa ze zarobki Ondraska nieadekwatne do gry, nawet pamiętając o dobrym ostatnim meczu, blokuję możliwości zatrudnienia innych piłkarzy.
Ja bardziej stawiam ,że wierzycielom się ten transfer nie spodobał i się posypało
Odpowiedz cytując