Cytat:
|
Adam Nawałka zostanie trenerem legii prawdopodobnie, wychowanek Wisły, trenerem legii, czy tylko mnie to irytuje ?
|
Legia obecnie cierpi przez 3-5-2 i jej fani chcą zmian. A Nawałka... to największy fan 3-5-2, więc formacji nie zmieni, a to oznacza, że cierpienia Legii będą trwały dłużej. Czy to źle?
