Wyświetl pojedynczy post
Żuraw91
Member
 
Od: 07.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13252
Stary 28.07.2018, 20:50
Cytat:
Adam Nawałka zostanie trenerem legii prawdopodobnie, wychowanek Wisły, trenerem legii, czy tylko mnie to irytuje ?

Legia obecnie cierpi przez 3-5-2 i jej fani chcą zmian. A Nawałka... to największy fan 3-5-2, więc formacji nie zmieni, a to oznacza, że cierpienia Legii będą trwały dłużej. Czy to źle?
Odpowiedz cytując