Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.07.2018, 20:00
Wątpię aby TVP kupiło prawa po prostu nie stać ich za duży kaliber.NC+ nie wypuści wróbla z garści sypnie takim hajsem,że TVP i CP obsra się z wrażenia.Ewentualnie potem NC+ może odsprzedać TVP prawa....Zastanawia mnie jedno po co CP odsprzedaje NC+ LM ? czyżby kanały C+ w CP? raczej nie....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując