|
Wątpię aby TVP kupiło prawa po prostu nie stać ich za duży kaliber.NC+ nie wypuści wróbla z garści sypnie takim hajsem,że TVP i CP obsra się z wrażenia.Ewentualnie potem NC+ może odsprzedać TVP prawa....Zastanawia mnie jedno po co CP odsprzedaje NC+ LM ? czyżby kanały C+ w CP? raczej nie....
|