brylant17 napisał(a):

|
Coraz bardziej przekonuje się do powrotu do nc+...
|
Też się zastanawiam nad zakupem NC+. Do końca sezonu 18/19 mają na razie całą piłkę, jedynie chyba Ligue 1 jeszcze nierozstrzygnięta choć to i tak mało osób ogląda. Pod koniec 18/19 wygasają im prawa do Ekstraklasy i Premier League, ale Ekstraklasę bardzo chce TVP przejąć. Jedynie jakby Polsat przejął to by dla abonentów NC+ byłby problem.