Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
Od: 07.2010
Offline
#
83635
28.07.2018, 19:05
kacpaw91
napisał(a):
Korczyk odszedł w końcu do Pogoni czy nie? Poza jakimiś twitterowymi newsami nigdzie nie ma informacji.
Tak, odszedł.
Sebak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sebak
Znajdź inne posty napisane przez Sebak