Panie i Panowie.
Wciąż liczymy na waszą mobilizację. Proszę każdego z Was aby wykupił wirtualny bilet za jedyne 5 PLN i wspomógł w ten sposób akcję. Niby to tylko "głupia piątka" ale grosz do grosza i zbliżamy się upragnionego celu!
Wiem, że nas wszystkich na to stać!
