wolfy napisał(a):

|
A Drzazga ile bramek strzelił? Nie wiem po co takie .......enie, o Carlitosie to samo pisaliście...
|
Trudno zeby strzelal jak nie gra, poza tym wystawiali go na skrzydle. A jak juz wspominasz Drzazge to lepiej byloby jemu dac szanse a nie gosciowi ktory przez 10 lat kariery nie pokazal niczego.
Poza tym rozchodzi sie o kase, ktorej nie mamy a na Carlitosa byla (przynajmniej tak wtedy twierdzil zarzad.)