arti napisał(a):

|
spokojnie Panowie, za nami dwie kolejki u siebie z (moim zdaniem) co najwyżej przeciętniakami. A przed nami zapewne sprzedaż Arsenica i nowy napastnik. po 8-10 kolejkach będzie pora na wnioski i (oby) radość.
|
Żeby się spokojnie utrzymać wystarczy punktować z przeciętniakami (do których nota bene się zaliczamy). Nie wiem na co liczysz ale porażki z ligowym topem niczego nie zmienią w naszej sytuacji.