Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 28.07.2018, 13:36
arti napisał(a):Wyświetl post
spokojnie Panowie, za nami dwie kolejki u siebie z (moim zdaniem) co najwyżej przeciętniakami. A przed nami zapewne sprzedaż Arsenica i nowy napastnik. po 8-10 kolejkach będzie pora na wnioski i (oby) radość.
Żeby się spokojnie utrzymać wystarczy punktować z przeciętniakami (do których nota bene się zaliczamy). Nie wiem na co liczysz ale porażki z ligowym topem niczego nie zmienią w naszej sytuacji.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując