Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4180
Stary 28.07.2018, 11:49
Trafilem sobie na filmik C+ o koncu ery Cupiala. Najlepszy jest motyw z Zurawskim, ktory mowi ze cieszy sie z wylosowania Schalke bo to rywal w zasiegu. No brzmi to jak jakis kosmos dzisiaj.
https://youtu.be/GJ9BIRI7FxA
Odpowiedz cytując