Jeśli utrzymamy taki poziom gry to na pewno nie spadniemy, może nawet uda się jakimś cudem wskoczyć do ósemki. Czasami zdarzają się olbrzymie dziury przed naszym polem karnym, istna autostrada dla przeciwnika, lepsi piłkarze to wykorzystają. Nonszalancja Wojtkowskiego irytuje, Buchal uratował nam dziś 3 pkt. po fantastycznym podaniu Kostala.
Ogólnie po dwóch meczach jestem pozytywnie zaskoczony
