Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 28.07.2018, 09:59
Wygląda na to że Stolar ogarnia. Jeśli tylko Sobol nie będzie mu bruździł z tylniego fotela powinno byc dobrze.
Skład mamy przetrzebiony a gra wygląda o niebo lepiej niż za Carillo , a nawet (co aż ciężko mi przyznać) niż za Kiko

o sprzewdowczyku nie wspominając
Odpowiedz cytując