|
Wygląda na to że Stolar ogarnia. Jeśli tylko Sobol nie będzie mu bruździł z tylniego fotela powinno byc dobrze.
Skład mamy przetrzebiony a gra wygląda o niebo lepiej niż za Carillo , a nawet (co aż ciężko mi przyznać) niż za Kiko
o sprzewdowczyku nie wspominając
|