Ale co by było w "drodzy kibice" lepszego?
To oficjalna strona klubu - gdyby to oświadczenie poszło na skwk.pl to wtedy jak najbardziej natomiast na stronie reprezentującej klub min. przed potencjalnymi sponsorami język biznesowy jest conajmniej wskazany