Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8624
Stary 27.07.2018, 23:54
Ja się nie przypier.dalam, tylko, zwracam uwagę na pewne rzeczy które można robić lepiej i tyle I staram się to robić merytorycznie.

Wiem, że pani prezes jest prawnikiem, nauczona jest oficjalnego języka, ale warto też czasem poluzować przekaz, zwłaszcza jak piszemy do kibiców. Nie chodzi o popadanie w skrajność i zaczynanie oświadczenia od "hej mordy" tylko od zwykłego "Drodzy kibice"
I tyle
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując