Ja się nie przypier.dalam, tylko, zwracam uwagę na pewne rzeczy które można robić lepiej i tyle

I staram się to robić merytorycznie.
Wiem, że pani prezes jest prawnikiem, nauczona jest oficjalnego języka, ale warto też czasem poluzować przekaz, zwłaszcza jak piszemy do kibiców. Nie chodzi o popadanie w skrajność i zaczynanie oświadczenia od "hej mordy" tylko od zwykłego "Drodzy kibice"

I tyle