Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13240
Stary 27.07.2018, 22:46
Mam nadzieję, że z tym 1 mln od Kuby to nieprawda bo my mu tej kasy nigdy nie oddamy.
Zawsze będą inni wierzyciele i pilniejsze wydatki.
Tak jak za stadion nie płaciliśmy - tylko, że Kuba się nie upomni.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując