Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8614
Stary 27.07.2018, 14:02
przy kibicach Wisły frekwencja 20.000 jest niemożliwa - przecież nie ma wzmocnień, nie ma Lloncha, nie ma Carlitosa nie ma ..... jak nie będzie to nie przyjdę ...... cały czas taka sama śpiewka ze strony części kibiców, którzy bywają na meczu z Legią czy derbach......
Mnie dzisiaj nie będzie (nie dam rady fizycznie) ale bilet zakupiłem - w końcu tak naprawdę Wisłę na dzień dzisiejszy może uratować nie mityczny sponsor, ale ofiarność kibiców......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując