Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8613
Stary 27.07.2018, 13:15
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Regan, Ty masz rację, ale nie piszmy już o tej 30 000 frekwencji bo to jest marzenie ściętej głowy niestety. Tak nie było nie jest i nie będzie i nie ma innej opcji. Już bardziej realny jest sponsor który parę baniek rzuci niż stała, 30 000 frekwencja.
Przy dobrym klimacie taka frekwencja jest możliwa bardzo, poza oczywiście meczami wiadomymi.
Tylko trzeba to dobrze rozegrać i nakręcić temat. Kwestia transparentności, postawienie celu nakręcenie tematu+dobra passa na boisku i mysle, że spokojnie.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując