tas de fleia napisał(a):

|
Regan, Ty masz rację, ale nie piszmy już o tej 30 000 frekwencji bo to jest marzenie ściętej głowy niestety. Tak nie było nie jest i nie będzie i nie ma innej opcji. Już bardziej realny jest sponsor który parę baniek rzuci niż stała, 30 000 frekwencja.
|
Przy dobrym klimacie taka frekwencja jest możliwa bardzo, poza oczywiście meczami wiadomymi.
Tylko trzeba to dobrze rozegrać i nakręcić temat. Kwestia transparentności, postawienie celu nakręcenie tematu+dobra passa na boisku i mysle, że spokojnie.