Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Tomasson
Member
Od: 11.2007
Offline
#
8604
27.07.2018, 11:11
Dokładnie to co Rav napisał- pożyczanie jest fajne na chwile później gorzej spłacić pożyczke plus oprocentowanie, ale myślę, że w wypadku Kiuby jest ona na oprocentowanie 0%, co nie zmienia faktu, że kiedyś trzeba mu to zwrócić
Tomasson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomasson
Znajdź inne posty napisane przez Tomasson