Wyświetl pojedynczy post
Tomasson
Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8604
Stary 27.07.2018, 11:11
Dokładnie to co Rav napisał- pożyczanie jest fajne na chwile później gorzej spłacić pożyczke plus oprocentowanie, ale myślę, że w wypadku Kiuby jest ona na oprocentowanie 0%, co nie zmienia faktu, że kiedyś trzeba mu to zwrócić
Odpowiedz cytując