serek.c2 napisał(a):

|
Zakładamy, że kropelka to będzie na samym początku - w niedługim czasie (przynajmniej wg mnie) uda się rocznie osiągnąć 5-10% obecnego budżetu SA.
|
Niestety nie jestem takim optymistą jak kolega, jest nas w tym momencie 193 (słownie: stu dziewięćdziesięciu trzech) z czego większość deklaruje wpłaty na poziomie 50 zyla miesięcznie....